Dlaczego St. Croix?

Odkryj St. Croix

Zbadaj wędki St. Croix a odkryjesz bogactwo innowacji oraz rzemiosło na najwyższym światowym poziomie. Ale zważywszy na fakt, że  z pewnością wolalbyś się oddać przyjemności wędkowania, pozwól że wyjaśnimy Ci na czym polega wyjątkowość naszych wedek. Nasza wycieczka zaczyna się w Park Falls Wisconsin i w końcu prowadzi nas do miasteczka Fresnillo w Meksyku. To wlasnie Park Falls jest miejscem, w którym najnowoczesniejsza technologia łączy się z wyszukanym wzornictwem i oryginalnym rzemiosłem tworząc wedkarskie arcydzieła. Tradycja ta jest kontynuowana w przypadku wyselekcjonowanej grupy wędek w Fresnillo. 

 

Dolina Krzemowa Wedkarstwa

Wędkarze często  myślą o Park Falls jak o mecce najnowocześniejszych technologii. Jest to absolutnie zrozumiałe wziąwszy pod uwagę fakt, że tylko tam wykorzystywane są technologie ART i IPC. Naturalnie technologie te są wyłączną własnością St. Croix, tylko w tym miejscu designerzy pracują ramię w ramię z inżynierami tworząc  coraz lepsze produkty dla naszych  klientów. To także tutaj znajdziesz oprogramowanie St.Croix, ktore pozwala na zbudowanie blanków wg. najwyższych stnadardów w naszym przemyśle, dzięki której możliwe są najwyższe osiągi i największa wytrzymałość. Laserowy mikrometr oraz laserowe wyrównanie zapewniają, że zarówno prowadnica jak i rączka są idealnie proste. Posiadamy narzędzia do budowy wędek o których inni producenci mogą co najwyżej marzyć. Oczywiście produkcję można rozpącząć wszędzie, ale to co wyróżnia nas to sprawdzona technologia oraz niepowtarzalne rzemiosło. W procesie produkcji w Park Falls ponad 30 par rąk bierze udział w przeszło 36 –stu innych krokach zanim wędka zostanie wypuszczona na rynek. 30 par rąk sprawdza każdy najmniejszy szczegół. 30 par rąk dogląda aby żadna wędka nie opuściła Park Falls zanim nie będzie w stanie złapać każdą rybę w każdym zakątku świata.

 

Wartość St. Croix .  Legenda wciąż żywa w USA

Naturalnie mamy  ograniczona ilość rąk w Park Falls Wisconsin, podczas gdy w trakcie ostatnich lat coraz więcej ludzi na całym świecie pragnie złowić rybę jedną z naszych wędek. Oznacza to, że każdego roku coraz wiecej wędzisk opuszcza Park Falls. Doszliśmy do punktu w którym nie byliśmy  wstanie wyprodukować więcej wędzisk w naszej fabryce w Park Falls.  Jest to małe miasto i chcielismy aby tak zostalo. W zetknięciu z decyzją dotyczącą  założeniu nowej fabryki lub  outsourcingiem do Azji doszliśmy do wniosku że jedynym sposobem aby wędka St.Croix została wędką St. Croix jest otworzenie drugiej fabryki  Fresnillo w Meksyku. Jeżeli przypadkiem będziecie przejeżdżać przez Fresnillo w Meksyku zauważycie prawie identyczną fabrykę jak nasza nowoczesna fabryka w Park Falls. W Fresnillo pracujemy na takim samym sprzęcie, posiadamy takie same procedury i proces produkcji, a także obowiązują identyczne normy jakościowe dla naszych produktów i procesu ich wytwarzania. Nasz zakład w Fresnillo produkuje okresloną linie produktow zaprojektowanych w Park Fals. Te wędki to szansa na to, że coraz więcej wędkarzy będzie mogła stać się posiadaczami produktów St Croix.  Wędziska, które obecnie sa produkowane w Park Falls nadal będą tam produkowane.  Zapewniamy, że nasze wędki to oryginalne północno-amerykańskie rzemiosło i w związku z tym jesteśmy w stanie dalej dostarczać wędkarzom najlepszą wartość w wędkarstwie. 
 
 

Jedną rzeczą jest iść gdzieś i zobaczyć gdzie odbywa się historia. Inna rzeczą jest zobaczyć gdzie odbywa się przyszłość.

Jeżeli kiedykolwiek będziesz w Park Falls koniecznie odwiedź nasz zakład produkcji wędzisk. Zapraszamy Cię do oglądnięcia niektórych procesów produkcji naszych wędek, które przyczyniają się do najwyższej jakości naszych produktów. Przyglądnij się wysoko zaawansowanym technologicznie maszynom robiącym skomplikowane rzeczy. Wykwalifikowanym pracownikom tworzących  wędki, są to prawdziwi ludzie przykładający uwagę do każdego detalu. Całkiem możliwe, że nie tylko zdobędziesz duże uznanie do tego co tak naprawdę odbywa się w St. Croix, ale zostaniesz naprawdę zainspirowany do tego aby wyjśc i łowic ryby natychmiast. 


 

 

Copyright © 2014 by Mega-Ryba. Wszelkie prawa zastrzeżone.